CCM holeně Tacks AS-V Pro SR

Chrániče

-19 %6190,-

CCM holeně Tacks AS-V Pro SR

  • CCM holeně Tacks AS-V Pro SR 0
  • CCM holeně Tacks AS-V Pro SR 1

dostupnost: na objednávku

Velikost:

+ -
4990,- Kč

Cena bez DPH 21%: 4123,97 Kč

CCM holeně Tacks AS-V Pro SR

Holeně CCM TACKS AS-V PRO představují nejvyšší stupeň ochrany pro ty nejnáročnější profesionální hráče po celém světě.

Konstrukce ASD (ANATOMICAL SHIELD DESIGN) s maximálním krytí. Nová konstrukce ASD byla vyvinuta s cílem poskytnout vám maximální ochranu odpovídající vaší úrovni hry při zachování špičkového pohodlí i rozsahu pohybu.

Vstřikovaný lýtkový chránič s chytrým materiálem D3O® pro ochranu při blokování střel. Prémiový chránič lýtka s krytím z chytrého materiálu D3O® pohlcujícím nárazy pro elitní úroveň ochrany.

JDP kolenní výlisek s vnitřní výstelkou z chytrého materiálu D3O® (pouze u velikostí SR) + pohodlný otvor pro koleno. JDP výlisky díky své promyšlené konstrukci účinně odvádějí sílu nárazu od kolenního kloubu, zatímco chytrý materiál D3O® pomáhá pohlcovat nárazy a poskytuje pohodlí.

Mimořádně pevné holenní výlisky s drážkou pro upevnění pásky v kombinaci s oděru vzdornou spodní vycpávkou z chytrého materiálu D3O® ve spodní části pro maximální ochranu proti nárazům a zesílenou odolnost vůči oděru na vnitřní straně.

Stehenní chránič z EVA pěny špičkové kvality nabízí profesionální úroveň ochrany, zatímco konstrukce Flexmotion pomáhá snížit odpor mezi chráničem a kalhotami.

Dvojitý lýtkový pásek ADAPTFIT s nastavitelnou délkou obepne libovolně široké lýtko a obepínací pásek Hyper X zajistí, aby chránič pevně přiléhal k holeni a držel na místě po celou dobu hry.

Výškově nastavitelná sublimovaná výstelka dovoluje individuální přizpůsobení a optimálně chrání, ať už máte raději jazyk brusle zasunutý pod chráničem, nebo na něm.

Boční chránič z HD PĚNY prvotřídní kvality pro dodatečnou ochranu po stranách.

cena:

Vybrat pouze:

-20% CCM holeně Tacks AS-V Pro JR
CCM holeně Tacks AS-V Pro JR 3990,- 3190,-
-19% CCM holeně Tacks AS-V Pro SR
CCM holeně Tacks AS-V Pro SR 6190,- 4990,-
-15% CCM lokty JetSpeed 680 SR
CCM lokty JetSpeed 680 SR 2690,- 2290,-
-16% CCM lokty JetSpeed 680 JR
CCM lokty JetSpeed 680 JR 2390,- 1999,-