CCM hokejka Tacks AS-VI PRO INT 65

Hokejky

-31 %7249,-

CCM hokejka Tacks AS-VI PRO INT 65

  • CCM hokejka Tacks AS-VI PRO INT 65 0
  • CCM hokejka Tacks AS-VI PRO INT 65 1
  • CCM hokejka Tacks AS-VI PRO INT 65 2
  • CCM hokejka Tacks AS-VI PRO INT 65 3
  • CCM hokejka Tacks AS-VI PRO INT 65 4

dostupnost: externí sklad

Strana:

Ohyb: 28

Tvrdost (flex)65

+ -
4999,- Kč

Cena bez DPH 21%: 4131,40 Kč

CCM hokejka Tacks AS-VI PRO INT

Představujeme nový standard v konstrukci čepele. CCM Tacks AS-VI Pro je vůbec první hokejka, která využívá patentovanou technologii Helicoid Layup pro vynikající odolnost čepele a déletrvající životnost. Je také lehčí a lépe vyvážená než její předchůdkyně díky technologii Nanolite Shield. A vy se tak můžete se těšit na silnější rány zápěstím.

Hokejka CCM Tacks AS-VI Pro je konstruována s moderním středním kickpointem a tuhou spodní částí shaftu. V kombinaci s měkčí střední částí maximalizuje výkon a snadnou práci s holí. Tato hokejka, optimalizovaná pro střely zápěstím, vybavuje agresivní střelce větší rychlostí puku než kdy předtím.

Přepracovaná čepel je navržena s novou technologií vrstvení uhlíku Nanolite Shield, kde silnější vrstvy uhlíkových vláken chrání ultralehké jádro. To umožňuje působivé snížení hmotnosti bez jakékoli ztráty odolnosti hokejky. Je to vůbec první hokejka využívající patentovanou technologii Helicoid Layup pro vynikající odolnost čepele a déletrvající životnost. Tacks AS-VI Pro nastavuje nový level v provedení čepele. Vrstvy uhlíku jsou optimálně navrženy v menších rozestupech a pracují na rozptýlení energie. To umožňuje čepeli zachovat si svou integritu, zatímco je hokejka v neustále permanenci.

Kombinace STP Carbon a technologie Sigmatex zlepšuje odolnost a pevnost čepele a zároveň přináší lehčí a lépe vyváženou hůl. S technologií Helicoid Layup mohou hráči zažít výjimečný střelecký výkon.

cena:

Vybrat pouze: